İç Kayıtlar Hakkında

Değerli velimiz merhaba,

Alfa Grup Eğitim Kurumları 21 yıllık tecrübesi ile “her öğrenci bizim için özeldir” anlayışı ile eğitim öğretim hayatına devam etmektedir. Gayemiz; kültürünün ve değerlerinin bilincinde, akademik başarıda tam, donanımlı, sorumluluk sahibi, geleceğe yön veren ‘Evrensel Dünya İnsanları’ yetiştirmektir.

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid19 salgını yaşantımızı birçok yönüyle etkisi altına alırken, bu yıl çocuklarımız ile yüz yüze eğitim yapabilmenin mutluluğunu yaşadık. Bu zorlu süreçte öncelik çocuklarımızın sağlığı olurken, onlar ile beraber üretmeye, düşünmeye ve çalışmaya devam ettik.

Alfa Grup Eğitim Kurumları siz değerli velilerimizden aldığı sinerji ve destek ile çalışmalarına hız kesmeden, ara vermeden devam etmektedir. Bu bağlamda 2022- 2023 Eğitim öğretim yılı Erken Kayıt dönemini 10 Ocak 2022 tarihi itibariyle başlatıyoruz. 15 Şubat 2022 tarihine kadar devam edecek olan erken kayıt avantajından faydalanmanız ve kayıtlarınızı tamamlamanız önem arz etmektedir. Bu kapsamda, ilgili kurumsal iletişim birimimiz en kısa sürede sizlerle iletişime geçecek ve sizleri okula davet edecektir.

Yeni eğitim ve öğretim yılında sizlerle birlikte olmak ümidiyle sağlıklı, huzurlu günler diliyoruz.

ALFA GRUP EĞİTİM KURUMLARI