ALFA GRUP EĞİTİM KURUMLARI

Kurs Merkezi

Lise ve üniversite sınavlarına hazırlıkkişisel gelişim kursu ve özel ders imkanları ile Alfa Grup Kurs Merkezi; Batıkent Kentkoop Mahallesi’nde, Batı Merkez Metro İstasyonu’na yakın merkezi konumuyla, öğrencilerine kaliteli bir eğitim imkanı sunuyor.  

Bültenimizi okudunuz mu?

Alfa Grup Kurs Merkezi'nde yaptığımız faaliyetleri ve hedeflerimizi anlattığımız bültenimize aşağıdaki butona tıklayarak göz atabilirsiniz.

Bülteni Oku

İSTEDİĞİN DERSTEN, İSTEDİĞİN KADAR

AYT Branş Paketleri

Alfa Grup Kurs Merkezi’nde AYT branş paketleri ile Matematik, Fizik, Kimya ve Biyoloji derslerinden eksiklerinizi tamamlayın. Paketlerimizi 6 veya 10 kişilik grup dersleri ya da birebir olarak alabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

ALFA GRUP KURS MERKEZİ'nde

Erken Kayıt Avantajları Başladı!

2022 yılında geleceğin Alfalarına özel avantajlı fiyatlarımızı kaçırmayın! 0850 888 2532 numaralı telefondan bizi arayarak veya Batıkent kurs merkezimizi ziyaret ederek kurslarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

% 0
Yerleştirme Başarısı
5/5

Tecrübeli Kadro

2022 'den beri
Kaliteli Eğitimin Adresi

Batıkent kurs merkezimizde LGS, YKS, TYT ve AYT kurslarının yanında istediğiniz dersten istediğiniz kadar özel ders alma imkanı ile sınav maratonunda aradığınız desteği Alfa Grup Kurs Merkezi’nde bulacaksınız.

Üniversite Hazırlık

Öğrencilerimizi içinde bulundukları sınav maratonunda yalnız bırakmıyor, rehberlik ve akademik anlamda yanlarında oluyoruz. YKS, TYT ve AYT sınavlarına Alfa sistemi ile sağlam şekilde hazırlıyoruz. Yaşadığı çağın farkında olan, tarihini merak eden, okuyan, düşünen, üreten, milletine ve insanlığa faydalı bireyler yetiştirmeyi hedeflediğimiz üniversiteye hazırlık gruplarımızda, gençlerimizin kendilerine en uygun mesleği seçmesi için çalışıyoruz. Geleceğin Alfaları için en doğru ve etkili eğitim sistemlerini uygulayarak öğrencilerimizin başarılarını arttırıyoruz.

Özel Ders

Alfa Grup Kurs Merkezi'nde tüm sınıflardan öğrencilerimiz için özel ders imkanı sunuyoruz. Öğrencilerimiz istedikleri derslerden, istedikleri öğretmenimizden, istedikleri kadar özel ders alabilmekte.

Rehberlik

Alfa Grup eğitim kurumları rehberlik servisi olarak öğrencilerimizin sosyal, bilişsel ve duygusal gelişimini destekleyici faaliyetler yürütüyoruz. Biliyoruz ki ancak sosyal, duygusal ve bilişsel yönden desteklenmiş öğrenciler akademik anlamda da ilerleyecektir. Gelişim alanlarının her birinde yaşanan sorunlar birbirlerini karşılıklı olarak etkilemektedir. Birinde olan olumlu gelişme diğerini etkilerken aynı zamanda birinde yaşanan aksaklık diğerinin de aksamasına sebep olabilir.

Donanımlı Alfalar

Gençlerimizin hangi mesleği seçtiği kadar, hayatın hızlı değişimine ayak uydurabilmek için donanmış oldukları bilgi ve beceriler de önemlidir. Gençlerimizin çalışma hayatında kendilerine uygun bir yer edinmek için gerekli sınavları başarıyla atlatabilecekleri yoğun bir çalışma ortamı sunmamızın yanında onların kişisel gelişimlerine yönelik seminerler ve etkinlikler de düzenliyoruz.

Liselere Hazırlık

Ortaokul gruplarımızda uyguladığımız yoğun akademik programımızla öğrencilerimize okul derslerinin yanı sıra LGS hazırlıkta da donanımlı olmalarını sağlıyoruz. Kamplarımız, masa başı alışmalarımız, her hafta yaptığımız deneme sınavlarımız ve sınavlarımızın sonuçlarına göre verdiğimiz etütlerle öğrenme sürecimizi pekiştiriyoruz. Bu çalışmalar sayesinde öğrencilerimiz üstün ve güçlü başarılar elde ediyor.

Okula Yardımcı

Tüm ortaokul ve lise gruplarımız için esas olan Milli Eğitim Bakanlığı müfredatına ek Alfa sistemimizde bulunan öğrenme tekniklerimizle, öğrencilerimizin kendi okullarındaki derslerin önünde olmalarını sağlıyoruz. Bu sayede hangi okuldan olursa olsun Alfalı öğrenciler kendi okullarında da başarılı oluyor.

Kamplarımız

Öğrencilerimize yıl içerisinde farklı zamanlarda ders çalışma kampları uygulamaktayız. Yıl içerisinde 5 adet olarak gerçekleştirdiğimiz kamplarımızdan sene ortasındaki yarıyıl kampımızı her yıl Antalya'da stresten uzak bir mekanda düzenliyoruz.

Modül Sistemimiz

Alfa Grup Kurs Merkezi'nde öğrencilerimizin akademik gelişiminde çok etkisi bulunan özgün bir modül sistemi uyguluyoruz. Modülümüz tüm derslerin tüm konularını kapsayıcı, konuları kavramada etkisi kanıtlanmış bir sistemdir.

Sizi Arayalım

Aşağıdaki ön kayıt formunu doldurarak daha sonra tarafınıza dönüş yapılmasını sağlayabilirsiniz.

[]
1 Step 1
Veli Adı
Veli Telefon

                       •••

Öğrenci Adı
Doğum Tarihi
Bulunduğu Okul
Previous
Next
Adres

Alfa Grup Batıkent Kurs Merkezi: Kentkoop Mahallesi, 1860. Cd No:31/4, 06370

Batıkent Yenimahalle/Ankara

İletişim

Telefon: 0850 888 2532

Email: bilgi@alfagrup.k12.tr

batıkent kurs, alfa kurs, kişisel gelişim kursu, kurs merkezi,